• ۰۲۱۲۲۲۰۳۰۶۰

روش‌های ارسال:

اقلام موجود که فرآیند خرید و پرداخت تکمیل شده است:

در مواردی که کالا موجود و سفارشی نبوده است اقلام به روش‌های ذیل ارسال می‌گردند:

مشتریان تهرانی که خریدهای بالای ۱۰ میلیون تومان داشته‌اند ارسال با وسیله مربوطه در محدوده شهر تهران برایشان رایگان خواهد بود.

دیگر مشتریان تهرانی که خریدهای زیر ۱۰ میلیون تومان انجام داده‌اند با اضافه شدن مبلغ ۵۰۰.۰۰۰ ریال به جمع نهایی، کالاهای مورد نظر خود را در تمام نقاط مناطق ۲۲ گانه شهر تهران دریافت خواهند نمود. زمان ارسال در این روش ۱ الی ۲ روز کاری خواهد بود. (تعطیلات رسمی و  ایام نوروز را شامل نمی‌شود.)

مشتریان شهرستان می‌توانند با انتخاب گزینه ارسال مستقیم به مقصد و یا انتخاب باربری، ضمن اضافه شدن مبلغ با توجه به استان‌های مورد نظر هزینه را پرداخت نمایند. زمان ارسال حدودا ۲ الی ۳ روز کاری خواهد بود. (تعطیلات رسمی و ایام نوروز را شامل نمی‌شود.)

((در شرایط ویژه مانند جشنواره‌ها و یا روزهای پر ازدحام مانند اسفند ماه، بر حسب روش و محل دریافت سفارش ممکن است زمان ارسال کمی متفاوت گردد و طبق رویه اعلام شده صورت پذیرد.)) 

در صورت به جود آمدن هرگونه مشکل همچون ناموجود بودن کالا و یا صرف نظر کردن از خرید، ظرف مدت ۲۴ الی ۴۸ ساعت کاری، مبلغ واریزی به حسابتان برگردانده می‌شود.

کاربران باید در هنگام ورود اطلاعات اولیه و همچنین پر کردن فرم خرید کالا، حتما تمامی موارد را به درستی وارد کنند، چرا که در غیر این صورت اطلاعات ناقص بوده و قابل پیگیری و دریافت نخواهد بود. درخواست شما به صورت سیستمی ثبت خواهد شد و بعد از تکمیل و تایید نهایی قابل تغییر نیست، بنابراین در هنگام خرید دقت کافی داشته باشید. افزودن کالا به سبد خرید به معنای خرید نیست و تا زمانیکه ثبت نهایی انجام نشده باشد می‌توان اطلاعات را تغییر داد و یا خرید را کنسل کرد.

نحوه تحویل گرفتن کالا

با توجه به صنعتی بودن کالاها در مزید، همکاران و یا رانندگان باربری‌ها، اقلام را تا آدرس مورد نظر رسانده و تخلیه نمودن اقلام به عهده مشتریان است. پس از تحویل بار ضمن تایید دریافت، یک نسخه از حواله را امضا و به نماینده این شرکت تحویل نمایید.

نحوه تحویل کالاهایی که با باربری ارسال شده است

باربری‌ها تنها مسئول تحویل سفارش هستند و باز کردن جعبه و چک کردن تعداد و بررسی سلامت کالا به عهده خریدار است. 

نحوه پرداخت

روش‌های پرداخت به صورت ذیل است:

۱- اقلام موجود در سایت به صورت پرداخت آنلاین توسط درگاه بانک‌های تحت شبکه بانکی شتاب قابلیت پرداخت دارد.

۲- برای پرداخت اینترنتی شما نیاز دارید به:

  • شماره کارت ( شماره ۱۶ رقمی روی عابر بانک)
  • رمز دوم کارت و رمز پویا
  • CVV2 یک کد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌های بانکی درج می‌شود و به عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌های اینترنتی کاربرد دارد.
  • تاریخ انقضاء که بر روی کارت بانکی حک شده است.

تماس با کارشناسان مزید

کاربران گرامی شما می‌توانید جهت سوالات فنی و مشکلات احتمالی به وجود آمده، ابتدا بخش سوالات متداول را ملاحظه فرمایید. در صورتیکه پاسخ خود را نیافتید با ما تماس بگیرید.

شماره تماس: ۲۲۲۰۳۰۶۰-۰۲۱