قوانین و مقررات

مشتری عزیز، برای استفاده صحیح شما از خدمات مزید شرایط و مقرراتی در اینجا بیان می‌شود که لازم است حتما با دقت مطالعه بفرمایید.

استفاده شما از خدمات سایت مزید، ورود به حساب کاربری و استفاده از امکانات سایت و همچنین ثبت سفارش و انجام خرید از مزید، به معنای آگاه بودن از این مقررات و پذیرفتن آن‌هاست.

تمامی مراحلی که برای دستیابی به خدمات مزید انجام می‌شود بر اساس قوانین جمهوری اسلامی ایران، حمایت از حقوق مصرف‌کننده و قانون تجارت الکترونیک است و در مقابل، کاربر نیز باید قوانین مرتبط به کاربر را رعایت کند. تغییراتی که در روند خدمات مزید در آینده ممکن است اتفاق بیفتد، در اینجا اعلام می‌گردد و شما با توافق خود اعلام می‌دارید که هرگونه تغییری را در آینده نیز می‌پذیرید.

مشتری یا کاربر کیست؟

شخصی است که با ورود مشخصات خود در سایت مزید ثبت نام کرده و اقدام به خرید و یا استفاده از سرویس‌های مزید می‌کند.

فروشنده کیست؟

محصولاتی که در سایت مزید وجود دارد، توسط شرکت مزه یکتا کویر تولید و عرضه می‌گردد.

ارتباطات الکترونیکی

در زمان استفاده از خدمات مزید، ثبت سفارش، ایمیل زدن به مزید و ... شما در حال انجام ارتباط الکترونیکی با مزید هستید و در صورتی که همه روندهای ثبت نام و ساخت حساب کاربری درست باشد، شما به مزید اجازه داده‌اید که او هم از این طریق با شما ارتباط الکترونیکی برقرار کند.

دقت داشته باشید که آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که در هنگام ثبت نام وارد کرده‌اید و در حساب کاربری‌تان وجود دارد، به منزله تایید از جانب شماست و کارشناسان مزید از طریق آن‌ها با شما در ارتباط خواهند بود.

مزید با استفاده از این اطلاعات امکان دارد اخبار کالاهای جدید، تخفیفات و ... را برای شما ارسال کند. شما می‌توانید در صورت عدم تمایل به دریافت آن‌ها، لغو اشتراک خبرنامه را انتخاب کنید.

حریم شخصی

سایت مزید نهایت تلاش خود را برای حفظ حریم خصوصی شما به عمل می‌آورد و همواره برای هرچه ایمن‌تر کردن اطلاعات شما، در حال توسعه است. شما می‌توانید با خیال راحت از سایت استفاده کرده و اطلاعات خود را وارد کنید. این اطلاعات تحت هیچ شرایطی در اختیار شخص یا شرکت دیگری قرار نمی‌گیرد، مگر با حکم قضایی از مراجع ذی صلاح.

همه تصاویر، طراحی‌های گرافیکی، متن، ویدئوها، محصولات و ... در این سایت مختص مزید بوده و هرگونه استفاده از آن‌ها پیگرد قانونی خواهد داشت.

در هنگام استفاده از هر یک از خدمات مزید و ورود به حساب کاربری، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبورشان هستند و تمامی مسئولیت‌هایی که با حساب کاربری آن‌ها صورت می‌گیرد، مسئولیتشان به عهده خود کاربر است.

لازم به ذکر است که آدرس سایت و تنها مرجع رسمی مزید http://mazid.ir است و هیچ گونه آدرس اینترنتی دیگری ندارد.